Pet+Me Silicon Brush

59,00 zł
Brutto Dostawa: 2 - 3 dni roboczych

Skuteczne rozwiązanie przy wypadającej sierści! Pet+Me Silicon Brush poleciła mi na wystawie hodowczyni terierów brazylijskich. Jest to dla mnie absolutny hit. Szczotki te są niezastąpione i jedyne w swoim rodzaju. Skuteczne, bezpieczne i wygodne w użyciu. 

Ilość

Pet+Me Blue Brush, Soft Silicone - niebieska, silikonowa szczotka przeznaczona dla kotów, psów z krótką/jedwabistą sierścią, prostą lub kudłatą z niewielkim podszerstkiem, dla królików z każdym rodzajem sierści. Produkt rekomendowany przez nas dla rasy Manchester terier oraz szczeniąt Manchester terrier i Terier Brazylijski. Sprawdzi się również u ras takich jak basenji, stafik, buldożek francuski.

Szczotki pet+me są produkowane tylko w USA i Szwajcarii z całkowicie czystego silikonu 100 % klasy medycznej przy użyciu tylko bezpiecznych, czystych barwników. Te elastyczne szczotki są miękkie dla wrażliwej skóry, ale bardzo skuteczne w usuwaniu włosów i zrogowaceń. Zalecane przez lekarzy weterynarii i hodowców, szczotki pet+me mogą być używane na wrażliwych obszarach, takich jak oczy, uszy, pysk i podbrzusze bez szkody dla zwierząt. Można je śmiało dawać dzieciom, aby czesały zwierzęta. Dla wszystkich zwierząt futerkowych, dla świnek morskich, królików, chomików, fretek, a nawet koni.

Czyszczenie szczotki pet+me jest proste. Wystarczy trzymać ją pod bieżąca woda i przepłukać. Dla optymalnego mycia i odkażania można ja włożyć do zmywarki i pralki. Można ją myć w bardzo gorącej wodzie. Szczotka pet+me z silikonu klasy medycznej wytrzymuje temperaturę do 120 st. C