Kiedy hodowla psów nie jest hodowlą...

Napisane przez      0 Komentarze  wizyt (1750)
Kiedy hodowla psów nie jest hodowlą...
Jak wiesz, jestem hodowcą. Kilka smutnych rozmów z ludźmi zaangażowanymi w pomoc w przerwanie cierpienia psów z tzw. pseudohodowli, zmusiło mnie do pewnych przemyśleń i refleksji, którymi chciałabym podzielić się z miłośnikami rasy

Bądz odpowiedzialny za psa w Sylwestra

Napisane przez      0 Komentarze  wizyt (903)
Bądz odpowiedzialny za psa w Sylwestra
Czy twój pies boi się strzałów? Pamiętaj, co roku dziesiątki psów gubią się w Sylwestrową noc a inne są bardzo zestresowane i długo dochodzą do siebie po tym przeżyciu. Psy widzą świat inaczej sztuczne ognie które nas zachwycają, mogą przerażać Twojego psa. Na szczęście nie wszystkie psy się boją, co nie znaczy że są bezpieczne. Dzisiaj Antek opowiada o dziwnym, szybkim, hałaśliwym ogniu.

Antek o prezentach

Napisane przez     Okiem Eksperta      0 Komentarze  wizyt (740)
Antek o prezentach
Dzisiaj nasz Ekspert Antek opowie nieco o prezentach. Może się zastanawiasz jaki prezent kupić psu by sprawić mu radość? Czy ma to być smycz, może ubranko albo zabawka? O czym może marzyć pies?

PIES RASOWY: Plotki o rodowodach

Napisane przez     PIES RASOWY wybierz świadomie.      0 Komentarze  wizyt (427)
PIES RASOWY: Plotki o rodowodach
Czy zwrot 'rasowy pies' oraz 'rodowód' zawsze oznacza to samo? Jak kupić psa naprawdę rasowego? jak nie dać się nabrać na 'dokumenty' nie rekomendowane w oddziałach Związku Kynologicznego w Polsce? Na co zwrócić uwagę przy zakupie psa rasowego? Niestety jest wiele spraw na które powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie psa z hodowli.

ANTEK opowiada o rasie

Napisane przez     Okiem Eksperta      0 Komentarze  wizyt (765)
ANTEK opowiada o rasie
Rasa terier brazylijski pojawiła się w Polsce niedawno. Obecnie staje się coraz bardziej rozpoznawalna i lubiana także u nas. W Skandynawii to popularny terier rodzinny i sportowy. Te bardzo inteligentne i wesołe psy, można by czasem nazwać bezczelnymi, gdyż doskonale zdają sobie sprawę ze swego uroku osobistego i lubią go wykorzystać. Opowie o nich Antek, terier we własnej osobie
Pokazywanie 1 do 5 z 15 (1 strony)