Meatlove zdrowe karmy
Wysłane przez      10/30/2018 20:53:53     Recenzje produktów    0 Komentarze
Meatlove zdrowe karmy

Karma mokra MEATLOVE, to niemiecka produkcja karm mokrych, mięsnych. Dostępna w wielu wersjach smakowych w formie kiełbasy. Karma wzorowana na naturalnym jedzeniu dla psów jak najbardziej zbliżonym do zdrowego, naturalnego sposobu żywienia. Jest pełnowartościowym posiłkiem dla psa.

Od razu napisze że psy nie miały żadnych uwag :). Wysoka smakowitość, nawet bardzo wysoka. Wypróbowały wszystkie wersje smakowe. I twierdzę, że wszystkie można zaliczyć do ulubionych ;

  

Z uwagi na budowę układu pokarmowego psa, większą przyswajalność ma dla niego białko pochodzenia zwierzęcego niż białka roślinne. Białka zbudowane są z aminokwasów, organicznych związków węgla, tlenu i azotu. Wartość biologiczna białka jest zróżnicowana względem jego źródła. Skoro białko nie jest pojedynczym składnikiem a wyspecjalizowanym zestawem aminokwasów, dwa białka mogą się między sobą bardzo znacznie różnić. Aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów głównym składnikiem pożywienia powinno być różnogatunkowe mięso i podroby, także ryby. Prawidłowo zbilansowana dieta może być kluczem do zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia Twojego Psa. Karma MEATLOVE zapewnia różnorodność - jagnięcina, wołowina, konina, kozina, łosoś, indyk, kaczka, kura.

 

   

NAJWAŻNIEJSZE PLUSY

Na każdy dzień gotowy i co ważne zbilansowany posiłek dla psa i wszystko to w wygodnej formie.

Nie potrzeba zamrażalki co przy mojej ilości psów dość utrudniało zawsze korzystanie z diet podobnych do BARF. Kiełbasy są przygotowane starannie, nie są konserwowane a pasteryzowane. Zachowują świeżość i smak do czterech dni po otwarciu. Wtedy należny przechowywać je już w lodówce. Wygoda karmienia na wysokim poziomie.

Wygląd i zapach karmy bardzo ładne, każde mięso wygląda nieco inaczej, ciemniejsze, jaśniejsze - psy szczęśliwe, nie wybrzydzają, miska wyjedzona do czysta co świadczy o wysokiej smakowitości - polecam i dla niejadków :)

I na koniec jeszcze słówko o treserkach/ kiełbaskach treningowych MEAT&trEAT. Używam ich chętnie bo psy naprawdę je uwielbiają. Doskonały motywator przywołania podczas spaceru :).

Świetnie sprawdzają się też podczas wystaw jako wabik i nagroda.

 

Po ponad miesiącu mogę śmiało powiedzieć "POLECAMY!" Uważam, że na pewno warto wypróbować produkty marki MEATLOVE :) Co prawda podstawą diety moich psów jest karma sucha, jednak kiełbasy okazały się dla mnie bardzo wygodną w użyciu formą odmiany, dzięki nim mogę wprowadzić różnorodność gatunków mięs do psiego menu. Najlepiej posiłek rozdzielić, ja np. rano podaje suche a wieczorem kiełbasy.  Przy takim stosowaniu nie mamy żadnych rewolucji żołądkowych. Dodatkowe zastosowania kiełbas to przemyt tabletek, przekupstwo ( wygodnie się kroi w kosteczki na smaczki), wkład do konga ;). Co dla mnie najważniejsze to w 100% zdrowe jedzenie, znacznie mniej przetworzone niż karmy suche i puszkowe.

Podziel się tym postem:

Pozostaw odpowiedź

* Nazwa:
* E-mail: (Nie opublikowany)
   Witryna: (Adres strony zhttp://)
* Komentarz:
Wpisz kod