Antek o prezentach
Wysłane przez      12/19/2018 19:00:00     Okiem Eksperta    0 Komentarze
Antek o prezentach

No i przychodzi taki czas w roku, kiedy Ludzie więcej czasu spędzają na lataniu po sklepach niż na głaskaniu mnie... Rozwieszają pełno szeleszczących i świecących rzeczy po całym domu i mówią do mnie często: „Nie wolno”. Przynieśli do domu nawet drzewo! Ucieszyłem się, myślałem ze to dla mnie, żebym nie musiał rano, tak na mrozie, na zewnątrz tego robić jak codziennie, ale szybko się okazało, że to drzewo jednak nie jest dla mnie. Na dodatek zastawili je kartonami więc niby jak bym miał tak wygodnie się ustawić do siusiania? Ludzie oszaleli. Stało się to gdy spadł śnieg. No nie powiem ja też oszalałem na punkcie śniegu! Uwielbiam biegać i skakać po nim, i tarzać się. Te gonitwy są super frajdą, biegam w kółko, aż mi braknie sił. Ludzie też są zabiegani. Tylko oni inaczej, zabiegani po ludzku. Nawet nie mam sumienia szczekać na tych biednych doręczycieli co, co chwila przywożą do nas do domu paczki, pudła i listy, oni są mocno zabiegani teraz przychodzą nawet w soboty.

Ten magicznie zakręcony czas Ludzie nazywają rodzinnymi Świętami. Ja się na tym nie znam. My psy mamy chyba mniej skomplikowany świat. Ale dobre nastroje to ja też lubię. A w tych pudłach jest dużo fajnych rzeczy. Wyczuwam wiele miłych emocji.

Nawet ja wiem o co chodzi z prezentami, lubię prezenty i tak jak Ludzie mam całą listę życzeń. Tylko, że wy ludzie to macie swoje listy, których ja nie rozumiem.  Jak my się mamy cieszyć z takich prezentów – smycz, obroża, szampon ( a potem może jeszcze kąpanie! ot, co!).

Powiem Ci czego chce pies:

1.Pies chce żarcia! smakołyki i gryzaki to jest moje nr. 1 na liście ale pamiętaj nie byle jakie, mają być smaczne i zdrowe.

2.Pies chce zabawek! Nie ważne ze mam już 10 innych, nowe zawsze cieszy, lubię dostawać zabawki takie nowiutkie nieoślinione, zawsze mnie ciekawi ile mi czasu zabierze zanim puści pierwszy szef.

3.Pies chce uwagi! – to pogłaskanie na które nie masz teraz czasu, może być najlepszym prezentem.

4.Pies chce spaceru! – jak wyżej tylko zamiast pogłaskanie wstaw słowo spacer.

5.Po żarciu, zabawie, głaskaniu i spacerku pies chce odpocząć więc może jako prezent przyda mu się ciepły kocyk i miłe wygodne legowisko, żeby mógł spać i odpoczywać.

Jeśli nie możesz się zdecydować i masz niski budżet polecę, zimowy spacerek, będzie najlepszym wspólnym sposobem na chwilę refleksji i wytchnienia w tym radosnym ale zabieganym czasie gdy za oknem śnieg a w domu drzewo :) Chyba nie jestem zbyt skomplikowany? Prawda?

Podziel się tym postem:

Pozostaw odpowiedź

* Nazwa:
* E-mail: (Nie opublikowany)
   Witryna: (Adres strony zhttp://)
* Komentarz:
Wpisz kod