JoQu® City Collar Metheora Edition

39,00 zł
Brutto Dostawa: 2 - 3 dni roboczych

Praktyczna obroża półzaciskowa dla psa JoQu® City Collar Metheora Edition o szerokości 20mm, z regulacją, odpowiednia dla psów uciekinierów.

Dostępne Kolory
Ilość

Praktyczna i elegancka obroża dla psa JoQu® City Collar Metheora Edition wykonana z wytrzymałej i efektownej taśmy tunelowej, o szerokości 20mm, odpornej na przetarcia a zarazem o dość miękkim wykończeniu brzegów co chroni delikatną sierść na szyi psa. Dwa dringi wykonane ze stali nierdzewnej odporne na warunki atmosferyczne, nie brudzą sierści. Klamra "Ultra Strong" firmy Duraflex® zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Całość szyta jest za pomocą specjalistycznych nici szwalniczych, obrożna ma też wzmocnione przeszycia.

To typ obroży pózaciskowy - regulowana taśma połączona z częścią zaciskową dodatkowo wyposażona w klamrę. Kiedy pies ciągnie na smyczy, obroża zaciska się tylko do wcześniej ustawionego przez Ciebie momentu. Doskonale nadaje się dla psów uciekinierów, które potrafią wyjąć głowę z klasycznej obroży. Kiedy pies biega luzem, obroża luźno układa się na szyi, możesz na ten czas zmniejszyć jej obwód żeby nie spadła z szyi np. podczas zabawy z innym psem. Obrożę zakładasz i zdejmujesz tak jak klasyczną korzystając z klamry zatrzaskowej lub przekładasz psu przez głowę.

Obroża pół-zaciskowa 20mm szerokości, idealna dla psów typu Manchester teriera, teriera brazylijskiego, basenji, Jack Russel teriera, sznaucera, pinczera.

Rozmiar S - regulacja od 18cm do max. 26cm (obwód szyi psa)

Rozmiar M - regulacja od 21cm do max. 32cm (obwód szyi psa)