Drogi Kliencie, zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego sklepu, który powstał specjalnie dla najwspanialszych psów na świecie. Dlaczego sklep METHEORA się wyróżnia? Pracują z nami najlepsi fachowcy od psich spraw, psy we własnej osobie. W swojej ofercie proponujemy Ci produkty przetestowane przez nasze psy przedstawicieli trzech ras, Terier brazylijski, Manchester terrier i English toy terier o domowych imionach: Jenny, Verti, Lara, Kusio, Antek i Tojaszek. To właśnie one stały się inspiracją do stworzenia tego sklepu. Znajdziesz tutaj obroże i szelki w których chodzą, karmy i gryzaki, które chętnie jedzą, zabawki którymi lubią się bawić oraz wiele innych przydatnych produktów najlepszej jakości.

Łączy nas pasja!

Zastanawiasz się dlaczego w naszym sklepie półki nie uginają się pod ciężarem mnóstwa produktów? Nie jesteśmy sklepem gdzie znajdziesz wszystko dla wszystkich! Wybrane przez nas produkty odpowiadają wyjątkowym potrzebom naszych psów. Polecamy tylko te produkty, którym sami zaufaliśmy, które możemy polecić z czystym sumieniem. Nie martw się, wiem że znajdziesz u nas coś dla swojego wyjątkowego psa, ograniczony asortyment pomoże Ci zaoszczędzić czas i podjąć odpowiednie decyzje, gdyż wybierasz spośród sprawdzonych produktów. Ponieważ pracuję z pasji i kocham psy - nie tylko swoje - chętnie pomogę Ci jeśli będziesz potrzebować rady.

Rozwijamy się

Jako hodowca psów, wiem, że jeśli nie ma postępu to wykonana praca nie ma sensu i wartości. Dlatego wciąż się uczę, szkolę i staram się podnosić swoje kwalifikacje. Rozwijam się. Tworzę. Nawiązuje relacje z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania i cele. Mam nadzieję, że na mojej stronie znajdziesz nie tylko same produkty, znajdziesz też wiedzę jak dbać o swojego psa i zaspokajać jego potrzeby oraz praktyczne rady, które sprawią że Twoja wyjątkowa relacja z psem będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca i to dla obydwu stron :)

 

Chcesz poznać nas lepiej?

Zapraszam na mój instagram:

metheora_team